W dniu 25.05.2018 wchodzi w zycie rozporzadzenie Parlamentu Europejskiego i Rady UE z dnia 27 kwietnia 2016, dotyczace ochrony osób fizycznych w zwiazku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE. Wprowadzilismy zmiany w Regulaminie i Polityce Prywatnosci zgodnymi z RODO. Prosimy o zapoznanie sie z tymi zmianami.
polityka prywatnosci - czytaj wiecej

Rozumiem

Oferta

Nasza oferta obejmuje m.in. woreczki foliowe z nadrukiem z klapką kleju jak i z EURO zawieszką, które idealnie sprawdzą się do prezentacji towarów w sklepach.
Oferujemy także woreczki płaskie bądź z fałdą denną i tasiemką samoprzylepną, dostosowane do potrzeb klientów pod względem wymiarów i materiałów foliowych.

 

Również w swojej ofercie mamy woreczki, które są wykonane z folii  ekologicznej i biodegradowalnej folii PLA, co wpływa pozytywnie na ochronę środowiska i estetykę zapakowanego produktu. Jesteśmy dumni z naszych produktów, które są wysokiej jakości i spełniają wymagania naszych klientów.

Jako firma z ponad 19-letnim doświadczeniem w produkcji opakowań giętkich z folii, Florek Plast pozostaje wierna swojej misji, która polega na zadowoleniu klienta i zaoferowaniu mu produktów dopasowanych do jego potrzeb i wymogów, tak aby otrzymany towar był unikatowy.

Zapraszamy do współpracy z nami, aby zapakować produkty w estetyczne opakowania.

NASZA OFERTA:

  • OPAKOWANIA FOLIOWE
  • NADRUKI FLEKSOGRAFICZNE
  • LAMINATY
  • FOLIA BIODEGRADOWALNA
  • USŁUGI

 

"Opakowania foliowe i nadruki fleksograficzne na najwyższym poziomie - wybierz Florek Plast i zadbaj o swoje produkty!"