Jesteśmy producentem opakowań foliowych
oraz nadruków fleksograficznych.


 

 

Jesteśmy firmą specjalizującą się w produkcji opakowań foliowych oraz nadruków fleksograficznych. Jesteśmy w stanie zaoferować różnego rodzaju woreczki z folii mono wraz z nadrukiem fleksograficzny oraz z różnego rodzaju laminatów, dostosowanych do specyfiki produktu, który ma być zapakowany.

Nasza oferta obejmuje m.in. woreczki foliowe z nadrukiem z klapką kleju jak i z EURO zawieszką, które idealnie sprawdzą się do prezentacji towarów w sklepach. Produkty są dostosowane do potrzeb klientów pod względem wymiarów i materiałów foliowych.
 

"Opakowania foliowe na miarę Twoich potrzeb"

 

Jak również produkujemy woreczki z folii ekologicznej, biodegradowalnej w 100% kompostowalnej (folia PLA)
na workach może być wykonany nadruk fleksograficzny z wykorzystaniem farb BIO. Folia PLA ma wiele zalet zarówno wpływa dobrze na ekologię, jak i estetykę produktu zapakowanego w folię ze źródeł odnawialnych.

 

"Ekologia i funkcjonalność w jednym opakowaniu"

 


Zapraszamy do współpracy!

 

W firmie FLOREK PLAST dbamy o jakość naszych produktów oraz o zadowolenie klientów.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży, jesteśmy w stanie doradzić najlepsze rozwiązania i dostarczyć produkty spełniające oczekiwania naszych klientów.

Stawiamy na wysoką jakość naszych produktów oraz dbamy o to, aby spełniały one wszelkie normy bezpieczeństwa. A nasi pracownicy są wykwalifikowanymi
specjalistami, którzy zawsze służą pomocą w doborze odpowiedniego opakowania oraz odpowiadają na zapytania i wątpliwości.